Všetky nové zákazky vybavujeme novou technikou a pomôckami, a následne vykonávame 2x ročne revíziu.

Naša spoločnosť disponuje strojným vybavením a upratovacou technikou od renomovaných výrobcov a ku celému strojnému vybaveniu máme zabezpečený pravidelný záručný a pozáručný servis.

  1. Čistiace a dezinfekčné prostriedky

K výkonu práce používame čistiace a dezinfekčné prostriedky, ktoré posudzujeme na základe individuálnej potreby a rozsahu znečistenia.

  • Profesionálna chémia: svetovej značky TANA od výrobcu Werner & Mertz, Karcher, Kiehl
  • Príslušenstvo: Clarke, Vermop.

Ku všetkým čistiacim a dezinfekčným prostriedkom máme k dispozícii  osvedčenie a karty bezpečnostných údajov od našich dodávateľských firiem, ktoré vieme v prípade záujmu doložiť .

 

Čistiace stroje, pracovné pomôcky a čistiace prostriedky majú potrebné výkonové parametre a sú prevažne od renomovaných svetových výrobcov.

Naša spoločnosť disponuje výrobkami nemeckej firmy COLOMBUS, výrobkami firmy COMET,Vermop…

Jej ponuka obsahuje úplnú sadu ekologicky šetrných čistiacich prostriedkov, ako aj ucelený súbor upratovacích strojov, určených na rôzne typy povrchov.

Jednokotúčové stroje- FIMAP FM 1500 S

vysokotlakový čistič COMET KA 3200 Excel 10/150 M

Colombus SW 30 P

Vysavače na vodu a prach: Pro A80.4.50 WDB

2. Strojné vybavenie

Naša spoločnosť disponuje:

PODLAHOVÝMI STROJMI

RA 43 B 40

Umývací stroj s kráčajúcou obsluhou. Dôsledne vyvinutý pre nasadenie v malých a stredných plochách. Disponuje vlastnosťami akými sú: pevná konštrukcia, optimálne manévrovacie schopnosti, osvedčený dvojnádržový systém tzv.“nádrž v nádrži“, jednoduchá obsluha stroja. Automat s veľmi dobrou strojovou ergonómiou je nenáročný na prepravu, skladovanie a údržbu. Je vybavený samoaretačným tanierom na kefu, ako aj 40 litrovou nádržou na čistú a 40 litrovou nádržou na špinavú vodu.

 

 

 

RA 55 K 40

Umývací stroj s kráčajúcou obsluhou. Jednoduchá obsluha iba s dvoma funkčnými prepínačmi. Používa sa na stredné a väčšie plochy. Dokáže rýchlo a kvalitne očistiť veľkú plochu za krátky čas. Stroj má ergonomické ovládanie. Kompaktná konštrukcia stroja je zabezpečená systémom nádrž v nádrži.

 

 

 

 

 

ARA 80 BM 150

V podlahovom sedačkovom umývacom automate ARA 80 BM 150 pre čistenie veľkých plôch sa odzrkadľuje celá dlhoročná prax a skúsenosti columbus. Disponuje vlastnosťami, ktoré sú typické pre značku columbus: sila, pevná konštrukcia, obratnosť a veľmi dobrá strojová ergonómia. S inteligentným princípom „nádrž v nádrži“, veľkými batériami, silným motorom ako aj s množstvom starostlivo premyslených detailov ponúka sedačkový umývací automat maximálny výkon pre efektívnu a hospodárnu prácu.

 

 

Umývací automat so sedaciou obsluhou KARCHER

VYSÁVAČMI NA PRACH A VODU

ST 7

Univerzálny vysávač na prach určený na každodenné použitie. K vysávaču je dodávané bohaté príslušenstvo (viď ST 12 alebo ST 1000). Vysávač je mimoriadne tichý. S pracovným výkonom 1100 W je ideálny pre nasadenie v kanceláriách, obchodných priestoroch, hoteloch alebo reštauračných zariadeniach.

 

 

ST 12

Univerzálny vysávač na prach určený na každodenné použitie. K vysávaču je dodávané bohaté príslušenstvo. Je malý, výkonný, má jednoduchú obsluhu. Vysávač je vybavený ochranným gumovým prstencom, ktorý chráni nábytok a vysávač pred nárazmi a poškodením.

 

 

 

ST 1000

Univerzálny vysávač na prach určený na každodenné použitie. S pracovným výkonom 1000 W je ideálny pre nasadenie v kanceláriách, obchodných priestoroch, hoteloch alebo reštauračných zariadeniach.

 

Univerzálny vysavač na vodu a prach

EXTRAKTORMI

Tepovací stroj od spoločnosti Karcher. Osvedčil sa pri dôkladnom čistení textilných povrchov.

SNEHOVÝMI FRÉZAMI

Snehové frézy Kärcher sú určené pre použitie v domácnostiach a aj pre profesionálne použitie – pracujú rýchlo, pohodlne a hospodárne. Obsahuje základný profesionálny stroj ako aj stroj pre nerovné a zľadovatelé plochy.

 

 

 

ZAMETACÍMI STROJMI

90 BM/ VM 60

Zametač s kráčajúcou obsluhou na stredné alebo väčšie plochy. Je vo vyhotovení v prevedení elektrickom 24V alebo osadený benzínovým motorom Honda. Systém zametania TWS.

Profesionálnymi parnými strojmi Novaltec

Parné čističe pomocou nízkotlakovej  páry (6 bar, 175°C) bez námahy, drhnutia a chémie veľmi dobre odstraňuje zašlú špinu z dlaždíc, obkladov, stien, podláh, umývadiel, váň, bazénov, digestorou, sklenených výloh, žaluzií, z exponovaných interierových častí automobilov, z veľmi členitých povrchov a z iných předmetov. Parní čistič je možné  použiť aj pre čistenie a odstraňovanie žuvačiek. Zariadenie je s možnosťou odsávania

UPRATOVACÍMI  VOZÍKMI

Jednovedrový upratovací vozík s príslušenstvom

Dvojvedrový upratovací vozík

Dvojvedrový upratovací vozík prispôsobený na prechod jednoduchými prekážkami po zadných mohutých kolesách (17L vedro).

Upratovací vozík s veľkou variabilitou rozloženia (vedro17L).

OSTATNÉ MATERIÁLOVÉ ZABEZPEČENIE

  • Výstražná tabuľa s nápisom. Spĺňa normu STN a BOZP
  • Drobný inventár: zmeták, mopy, pady, stierky s teleskopickou tyčou 3x3m, ometač pavučín, handričky z mikrovlákna…